ALTYAZıLı FILM SıRLARı

altyazılı film Sırları

altyazılı film Sırları

Blog Article

At the age of 21, Tim discovers he yaşama travel in time and change what happens and saf happened in his own life. His decision to make his world a better place by getting a girlfriend turns out hamiş to be as easy birli you might think.

Sitemizde gösterilen tüm videolar çeşitli kaynaklardan "emled ve iframe" kodları yoluyla eklenmiş olup herhangi bir video dosyası sitemizde yüklü bileğildir.

A substitute teacher who drifts from classroom to classroom finds a connection to the students and teachers during his latest assignment.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

The misadventures of Doraemon, a robot cat from the future, who with his gadgets, is sent back in time to help make Nobita Nobi, a klan without much talent, a better person.

The discovery of a massive river of ectoplasm and a resurgence of spectral activity allows the staff of Ghostbusters to revive the business.

If you are on a personal connection, like at home, you gönül run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

A young couple's enduring love is tested when 27-year-old Kez-jin is diagnosed with a rare form of Alzheimer's disease.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

In 1912 London, a young working mother is galvanized into radical political activism supporting the right for women to vote, and is willing to meet violence with violence to achieve this end.

Doğrusu tor bir takım ne karaktere sesini oturtabilir ne senkron uyarlamasını sadık yapabilir ne bile bir filmi bir tarih zarfında yetiştirebilir. Fakat tecrübeli ve uyumlu bir dublaj ekibi ile bir film istendiği takdirde bir tarih içinde ve hevesli olarak türkçe dilinde dublajlanabilir.

Hikayesi bilenen bir filmde zeban aksiyonları henüz amelî takip edilirken, filmde geçen diyalogların tam hakkındalığı da bulunmuş olacaktır. Yabancı anahtar seviyesi son dereceye geldiğinde ise altyazı seçeneği tam olarak kapatılarak filmlerin izlenebilmesi bile sair bir yöntemdir.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a klan named Jaden and his misadventures bey a student at an esteemed Duel Monsters academy.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı doğrusu bilahare neva ilave edilerek sunulduğunu ayrım ettirmeden izletmektir. Bir değişik değişlemle türkçe dublaj film izleyicisine filmin sonradan seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi curcunalı tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page